Inne akcesoria fitness

Wałek do masażu 45x15cm PRO
  • Wałek do masażu 45x15cm PRO
  • Wałek do masażu 45x15cm PRO
  • Wałek do masażu 45x15cm PRO
Cena: 59,00 zł
Brutto DOSTAWA 24h
- +

w magazynie
Wałek do masażu 45x15cm PRO

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

WIĘCEJ INFORMACJI

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Wałek do masażu 45x15cm Roller Pro

Obecnie roller stał się niezbędnym elementem w treningu każdego trenującego. Używają go zarówno sporadycznie ćwiczący amatorzy jak i regularnie trenujący profesjonaliści.

Odpowiedni do różnego rodzaju ćwiczeń.
Roller idealnie nadaje się do rozmasowania mięśni napiętych po treningu pomoże zachować zdrowie i dobrą formę. Użycie wałka do masażu uwalnia powięzi i poprawia przepływ krwi, dzięki czemu szybko dostarczy odpowiednich wartości odżywczych, rozluźni mięśnie i przyspieszy regenerację. Za jego pomocą rozbijamy zgrubienia, które powstały na skutek przeciążeń w układzie mięśniowym i poprawiamy elastyczność mięśni. Roller można wykorzystać do ćwiczeń, które wzmocnią i ustabilizują sylwetkę oraz zmuszą mięśnie głębokie do większego wysiłku.
Powierzchnia gładka.

Materiał: EVA 100%

Wymiar:
długość 45cm
średnica 15cm

61-9113
7 Przedmioty
Nowy produkt

PRODUKTY POWIĄZANE