Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Piłki fitness

Piłki fitness

Piłki do fitnessu 

W treningu fitness nie trzeba wielu dodatków, jednak sięganie po sprzęty takie jak piłki pozwala urozmaicić trening i zaangażować więcej partii mięśniowych, poprawiając również efektywność swoich ćwiczeń nad sylwetką i kondycją. Piłki fitness są o tyle wdzięcznym obiektem, że można znaleźć dla nich miejsce nawet przy ograniczonej przestrzeni do przechowywania - piłka o dużej średnicy z powodzeniem może zastąpić krzesło i być używana do siedzenia. Jest to doskonały sposób, by zadbać o swój kręgosłup, zwłaszcza podczas wielogodzinnej pracy w postawie siedzącej.

Piłki fitness to doskonały sposób do dbania sylwetkę także dla kobiet w ciąży, a poprzez zabawę sprawdzą się także do ćwiczeń z dziećmi, nawet z niemowlętami - przy zachowaniu bezpieczeństwa można dbać o to, by w swoich dzieciach rozwijać właściwe nawyki dbania o zdrowie. Zabezpieczenie podłoża pozwoli uniknąć kontuzji - sprawdź nasze maty do fitnessu.

Ćwiczenia z piłką fitness są nieodzowną częścią pilatesu, można ją wykorzystać także podczas treningu aerobowego - sprawdzi się nie tylko jako do ćwiczeń mięśni brzucha, ale również jako akcesorium to podnoszenia i ćwiczenia mięśni ramion i grzbietu czy klatki piersiowej.

W ofercie Powerman Sport znajdziecie piłki o różnych średnicach - niektóre dostępne są w zestawie z pompką, z ekspanderem czy taśmami do treningu.