Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Piłki do siatkówki

Piłki do siatkówki

Wybierając piłkę do siatkówki warto rozejrzeć się za tymi, które zaoferują wyjątkową jakość i trwałość oraz wygodę podczas gry. Najbardziej rozpoznawalne w rozgrywkach światowych, klubowych, a także szkolnych i amatorskich piłki do siatkówki Mikasa oraz Molten to obecnie złoty standard jakości dla piłek w grach zespołowych. Stawiając na rozpoznawalną markę wybierasz trwałe materiały, gwarancję wytrzymałości piłki i jakość docenianą przez profesjonalistów.

Piłki do siatkówki Mikasa

Połączenie żółtych i niebieskich pasów na piłce do siatkówki to jeden z symboli utożsamianych z tą dyscypliną sportową. Choć znajdą się marki, które skopiowały wzór, jego oryginał to piłki do siatkówki Mikasa wykorzystywane powszechnie na międzynarodowych boiskach. Marka jest na rynku od 1917 roku i od zawsze oferuje wysoką jakość i wytrzymałość oraz korzysta wyłącznie z najlepszych materiałów. Piłki do siatkówki Mikasa są obecne w siatkówce halowej, ale i plażowej.

Piłki do siatkówki Molten

Obok żółto-niebieskich barw Mikasy, na boiskach siatkarskich można spotkać kombinację kolorów przypominającą barwy flagi włoskiej. Mowa oczywiście o piłkach Molten, które podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 1964 roku były oficjalnymi piłkami igrzysk. Trwałe, wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów i przystosowane do standardów dyscypliny, piłki do siatkówki Molten są doskonałym wyborem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.