Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Dart

Dart

Na czym polega gra w darta?

Dart zaliczany jest do jednej z najbardziej znanych, towarzyskich gier na świecie. W skrócie gra w darta polega na celnym rzucaniu lotkami do tarczy na ścianie. Każdy z graczy otrzymuje na samym początku gry 501 punktów. Wygrywa ta osoba, która rzucając w każdej turze 3 rzutkami, osiągnie wynik 0 punktów. Największą rolę w darcie odgrywa celność rzutów, która przekłada się na liczbę punktów odejmowanych potem od wyników poszczególnych graczy.

Co jest potrzebne do gry w darta?

Do gry w darta potrzebne są:

  • tarcza do gry w darta,
  • rzutki do darta.

Obecnie na rynku jest wiele modeli tablic do darta różniących się ceną i trwałością. W sklepie Powerman.com znaleźć można tarcze do darta magnetyczne, tarcze na rzep-polecane dla dzieci z uwagi na brak ostrych elementów, trwałe tarcze sizalowe i darty elektroniczne.

Tarcze do darta elektroniczne

Elektroniczna tarcza do gry w darta jest najwygodniejszą opcją zakupu, ponieważ zliczanie i wyświetlanie punktów odbywa się automatycznie, dzięki czemu swojej uwagi nie trzeba kierować na żmudne kalkulacje. Sklep Powerman.com oferuje szeroki wybór dartów elektronicznych, zasilanych bateriami lub zasilaczem, oferujących wiele wariantów gry dla całej rodziny. Polecam również szachy oraz frisbee.

Rzutki do darta

W ofercie Powerman.com znajdują się rzutki do darta elektronicznego z ostrą końcówką, rzutki do darta plastikowe - nie zawierające ostrych elementów i bezpieczne dla dzieci oraz rzutki do darta metalowe- wykonane z mosiądzu i aluminium, zakończone plastikową końcówką.