Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Dresy reprezentacyjne i treningowe

Dresy reprezentacyjne i treningowe

Gry zespołowe to doskonała okazja do wspólnej zabawy i rozrywki, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Możliwość reprezentowania barw drużyny buduje poczucie więzi i wspólnej pracy na sukces. Stroje do gier zespołowych Joma, Adidas, Asics i Nike noszone przez całą drużynę wyróżnią ją na tle innych zespołów, czy to w lidze szkolnej, podwórkowej czy amatorskiej. Wybierzcie swój kolor i dumnie reprezentujcie barwy drużyny.

Dres sportowy dla chłopca w barwach drużyny

Nie ma znaczenia, czy dziecko gra w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, czy inną grę zespołową. Stworzenie idei zgranego zespołu dzięki dresom reprezentacyjnym Adidas z pewnością zbuduje motywację małych zawodników i zbuduje w nich poczucie przynależności do ważnej grupy. Dostępne w naszej ofercie dresy sportowe dla chłopców pojawiają się wielu kombinacjach kolorystycznych i rozmiarach, a dzięki wykonaniu z wygodnych, oddychających, lekkich materiałów z powodzeniem nadają się do gier zespołowych bez obaw o zniszczenie czy trudne do sprania zabrudzenia.

Dres treningowy męski – reprezentuj siłę drużyny

Wygodny dres treningowy to podstawa jakiejkolwiek aktywności fizycznej, zarówno w hali, jak i na świeżym powietrzu. Grając w drużynie warto dopasować go do barw zespołowych. Stroje do gier zespołowych Joma, Umbro, Adidas, Asics i Nike dostępne w sklepie Powerman zapewnią pełną swobodę ruchów podczas uprawiania sportów, zadbają o prawidłowe odprowadzanie potu i oddychanie skóry, ochronią przed zabrudzeniami i powierzchownymi uszkodzeniami skóry oraz zabezpieczą przed warunkami atmosferycznymi dzięki odpornemu, zewnętrznemu materiałowi.

Wybierając dres treningowy męski zwróć uwagę na dodatkowe opcje takie jak odblaski, wzmocnienia rękawów czy dodatkowe kieszenie. Mogą okazać się praktyczne podczas treningu oraz dla trenerów. Dresy reprezentacyjne i treningowe w wielu opcjach kolorystycznych to dobry wybór dla drużyn i zespołów, które chcą wyróżnić się na tle rywali, ale i świetne wyposażenie dla solistów, którzy chcą trenować wygodnie i bezpiecznie. Sprawdź naszą ofertę i znajdź dresy sportowe dla chłopców i mężczyzn w atrakcyjnych cenach.