Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 599,00 zł

Marka

Marka

Krokiet ● Boule ● Kręgle

Krokiet ● Boule ● Kręgle

Pokazuje 1-15 do 32 przedmiotów

Aktywne filtry

Boule, krokiet, bocce – planując towarzyskie spotkanie w ogrodzie, na działce czy na plaży warto zabrać ze sobą zestaw do gry, w którą może zaangażować się każdy.

Zestaw do gry w krokieta

Krokiet pochodzący z Anglii i popularny głównie na Wyspach Brytyjskich sport, którego zasady gry są wyjątkowo proste i niewymagające. Przez rozstawione na boisku bramki należy przetoczyć kulę popychaną specjalnym, drewnianym młotkiem pokonując dystans z jednej linii końcowej boiska na drugą i z powrotem. Nazwa gry często mylona jest z angielskim krykietem, w którym boisko jest znacznie większe, rozgrywka odbywa się w drużynach a piłkę rzuca się, starając się o trafienie do bramki lub jej obronę. Gra w krokieta jest o wiele łatwiejsza, nie wymaga wysiłku i jest zawsze źródłem dobrej zabawy. W naszych zestawach do gry w krokieta znajdziesz drewniane bramki, kule i młotki niezbędne do gry, a także wózki do ich organizacji.

Zestaw do gry w Bocce i boule

Gry w bocce i boule są ze sobą ściśle powiązane i opierają się na podobnych zasadach, często korzystają z tych samych zestawów do gry. Do gry nie potrzeba dużego boiska, dzięki czemu z powodzeniem zagrasz w bocce lub boule na swoim ogrodzie – oprócz dużych kul potrzebujesz małej, białej kuli stanowiącej cel. Do gry wykorzystuje się kule wykonane z metalu, drewna lub plastiku, choć dostępne są także miękkie zestawy tzw. soft boule idealne do rzutów i gry z dziećmi. Jeśli chcesz podarować zestaw do gry w prezencie, wybierz kule metalowe lub boule drewniane. W sklepie znajdziesz pięknie przygotowane zestawy w pokrowcach idealne do gry w towarzystwie.