Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Krokiet ● Boule ● Kręgle

Krokiet ● Boule ● Kręgle

Zestaw do gry w krokieta - jak prawidłowo go używać?

Wybierz sprawdzony zestaw do gry w krokieta, który zapewni Ci długie godziny wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. To dość mało popularny sport, który daje dużo frajdy. Bardzo często jest mylony z inną grą zespołową, jaką jest krykiet. Jest to sport pochodzący z Wielkiej Brytanii. Polega on na przetoczeniu kuli do bramki za pomocą specjalnego drewnianego młotka. Zawodnik w tym celu pokonuje dystans od jednej linii końcowej do drugiej i z powrotem. Jest to łatwa gra, dlatego świetnie sprawdzi się jako rozrywka dla całej rodziny.

Do tego, aby spędzać czas w ten właśnie sposób, potrzebny jest profesjonalny zestaw do gry w krokieta. Składa się on z drewnianych bramek, kul oraz młotków. W pakiecie znajduje się także specjalny wózek do organizacji akcesoriów. Zestaw dostępny w ofercie Powerman wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Dzięki temu posłuży przez długi czas bez zarzutu. Przekonaj się, że gra w krokieta to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Profesjonalny zestaw do gry w Bocce i boule - zasady gry

Gry w Bocce oraz boule są do siebie bardzo zbliżone. Ich zasady są niemal identyczne, dlatego zestaw do gry w Bocce, który znajdziesz w naszej ofercie możesz wykorzystać także do gry w boule.  Zasady rozgrywki są bardzo proste i polegają na tym, aby umieścić kule jak najbliżej tej, która została rzucona pierwsza. Drużyny składają się od 1 do 4 osób. W grze Bocce oprócz zwykłych rzutów są także rzuty wybijające. Do gry nie potrzeba dużego boiska, dzięki czemu z powodzeniem zagrasz w bocce lub boule na swoim ogrodzie – oprócz dużych kul potrzebujesz małej, białej kuli stanowiącej cel.

Do rozgrywki wykorzystuje się kule metalowe, drewniane lub plastikowe. Dla dzieci świetnym rozwiązaniem są soft boule, czyli miękkie i bezpieczne kule. W ofercie Powerman znajdziesz zestawy umieszczone w specjalnych pokrowcach, które ułatwiają przechowywanie oraz transport.

Zarówno gra w krokieta, jak i Bocce to świetny sposób na miłe spędzenie wolnego czasu. Takie zestawy warto także zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd. 

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty, a w niej m.in. zestawy do gry w badmintona, piłkarzykigry planszowe oraz karty i wiele innych.