Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Laski ● Tyczki ● Podstawy ● Akcesoria

Laski ● Tyczki ● Podstawy ● Akcesoria

Tyczki, laski treningowe, chorągiewki – choć proste w konstrukcji i mało praktyczne podczas rozgrywek, w czasie treningów stają się niezwykle przydatnym elementem wyposażenia boiska lub sali gimnastycznej. Służą podczas slalomów, do treningu zręczności i zwrotności, a także jako niskie przeszkody do przeskakiwania podczas nauki podawania piłki czy treningu wyskoków. W sklepie Powerman Sport znajdziesz wszystkie, które mogą okazać się niezbędne do zaplanowania kompletnego treningu piłkarskiego.

Chorągiewki narożne uchylne – wyposażenie boiska piłkarskiego

Jednym z charakterystycznych akcesoriów na wyposażeniu boisk piłkarskich są uchylne chorągiewki narożne, zamontowane w każdym z czterech narożników jako znacznik końca boiska oraz miejsca dla rzutów rożnych. Ze względu na potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa zawodników, umieszczone w takim miejscu tyczki nie mogą być sztywne, ale i nie mogą zostać przewrócone podczas gry. Rozwiązaniem jest zastosowanie mocnej sprężyny, która pozwala na uchylenie tyczki po uderzeniu i jej powrót do pierwotnej pozycji bez dodatkowej ingerencji sędziego czy zawodników. Tyczki treningowe dostępne w sklepie są przystosowane do wykorzystania na boiskach trawiastych oraz powierzchniach miękkich, dających możliwość wbicia tyczki w ziemię.

Tyczki treningowe do slalomu

Slalom może być wartościową częścią treningu piłkarskiego i koszykarskiego, ale często sprawdza się także w wielu innych sportach i podczas ogólnych treningów zręczności i dynamiki ruchu. Dostępne w naszym sklepie tyczki treningowe to wysokiej jakości akcesoria wykonane z lekkich tworzyw sztucznych, bezpiecznych w razie zderzenia się zawodnika z tyczką. Dzięki solidnej gumowej podstawie, tyczki zachowują swoją pozycję i ustawienie, ale mogą być też łatwo przestawiane i ustawiane w dowolnej kombinacji. W ofercie posiadamy zestawy klasycznych tyczek i lasek treningowych, tyczki uchylne oraz zestawy treningowe pozwalające na montowanie tyczek w formie płotków.