Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Dyscypliny
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Medale

Medale

Każdy, kto choć raz uczestniczył w zawodach sportowych, z pewnością choć raz marzył o zdobyciu cennego złotego medalu. Nie ma znaczenia, czy będą to szkolne wyścigi podczas dnia rodzinnego, mała szkolna liga lekkoatletyczna, międzyszkolne i regionalne zawody czy rozgrywki na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej – medal to wyjątkowa pamiątka sportowych osiągnięć pozostająca z zawodnikiem na zawsze. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gotowych do wręczenia medali sportowych, z miejscem na specjalny grawerunek lub przygotowanych z myślą o konkretnej dyscyplinie sportowej.

Medale sportowe – sklep internetowy

Zamawiając medale dla zwycięzców szkolnych zawodów czy regionalnych turniejów warto wybrać te, które najlepiej odzwierciedlą charakter i wartość rozgrywek. Poza klasycznym podziałem na złoto, srebro i brąz, medale sportowe mogą różnić się między sobą wielkością, materiałem wykonania oraz grawerunkiem, który w mniejszym lub większym stopniu odniesie się do dyscypliny, w której odbyła się rywalizacja.

W sprzedaży posiadamy medale gładkie, z drobnymi zdobieniami w formie liścia laurowego, ozdobnych linii i kół, oznaczeniami zajętego miejsca, a także medale za osiągnięcia w piłce ręcznej, tenisie stołowym, koszykówce, piłce nożnej, biegach i lekkoatletyce, judo i wielu innych. Medale sprzedawane są pojedynczo lub w kompletach, w różnych rozmiarach oraz różnych odcieniach złota, srebra i brązu.

Sprawdź także: puchary sportowe