Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Słupki do siatkówki

Słupki do siatkówki

Czego potrzeba, by stworzyć boisko do siatkówki? Oprócz otwartej przestrzeni lub boiska na sali i taśm do wyznaczenia granic boiska niezbędne będą słupki do siatkówki, na których zostanie rozpięta siatka. Dostępne w naszym sklepie zestawy to zarówno profesjonalne, aluminiowe słupki do siatkówki lub tenisa ziemnego z regulacją wysokości, mocowaniem do otworów w boisku i odbojami zabezpieczającymi zawodników, jak i przenośne komplety do gry rekreacyjnej na trawie, w ogrodzie lub na plaży.

Słupki do siatkówki – rodzaje

Wybór słupków do siatkówki zależy w dużej mierze od miejsca, w jakim chcemy je rozłożyć. Dla gry rekreacyjnej, na wakacjach czy podczas urlopu warto wybrać małe zestawy przenośne, które po złożeniu zmieszczą się w małej torbie i które z powodzeniem rozbijesz na trawie czy na plaży.

Dostępny w zestawie młotek, siatka, śledzie mocujące do podłoża i linki pozwolą wyznaczyć boisko wszędzie tam, gdzie najdzie was ochota na grę. Nie potrzeba już szukać pierwszego dostępnego boiska w okolicy.

Budując bardziej profesjonalne i trwałe boisko polecamy słupki aluminiowe do siatkówki wykonane z trwalszych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Posiadamy słupki z regulacją wysokości przystosowane do montażu w salach gimnastycznych oraz na boiskach zewnętrznych, również z opcją dopasowania pod stanowisko sędziowskie.

Sprawdź także nasze piłki do siatkówki.