Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Inne akcesoria fitness

Inne akcesoria fitness

Ćwiczenia fitness obejmują zarówno intensywne cardio, jak i łagodną relaksację. W przypadku każdego rodzaju ćwiczeń warto korzystać z akcesoriów do fitnessu, aby jeszcze zwiększyć efekty swoich działań i poprawić swoje możliwości – w zakresie ruchu, rozciąganiu, wzmacnianiu mięśni i modelowaniu sylwetki. Dlatego w ofercie Powerman Sport znajdziecie także liczne akcesoria, które mogą być przydatne podczas domowego treningu.

Gumy do treningu szybkości i siły

Osobom, którym zależy na poprawie swoich osiągów polecamy szczególnie gumy do treningu siłowego – zamiast skomplikowanych urządzeń treningowych, których nie dałoby się trzymać w domu, można kształtować mięśnie poprzez rozciąganie gum. Nasze gumy do treningu siłowego pozwalają na ćwiczenia o oporze w zakresach od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu kilogramów.

W sklepie znajdziecie także gumy do treningu szybkości, które po rozciągnięciu pozwalają na poprawianie osiągów prędkości i wzmacnianie siły, dzięki czemu stosowane są nie tylko w treningach fitness, ale również przez zawodników różnych dyscyplin sportowych.

Taśmy Thera Band

Podobne zastosowanie w treningu jak gumy mogą mieć taśmy – polecamy szczególnie taśmy Thera Band, dostępne w wielu kolorach, które odpowiadają oporowi i rozciągliwości, od lekkich po bardzo oporne, do mocnego treningu. Ekspandery i taśmy Thera Band cieszą się bardzo dobrą opinią – są wykorzystywane przez fizjoterapeutów do rehabilitacji ruchowej, dlatego chętnie sięgają po nie również trenerzy, profesjonalni sportowcy i osoby zainteresowane treningiem ogólnorozwojowym, wzmacniającym i rozciągającym.

Roller, czyli wałek do masażu

Ważnym elementem treningu jest stretching oraz ćwiczenia modelujące mięśnie – po intensywnym wysiłku mięśnie są zmęczone, napięte i skrócone, dlatego rozciąganie, ogrzewanie i masowanie ich jest niezbędne, by nie doprowadzić do kontuzji czy trwałego zmniejszenia zakresu ruchu. Wałek do masażu roller pozwala rozmasować napięte mięśnie i przynosi ulgę.

Wałek do masażu roller jest polecany także osobom, które trening traktują jako wzmocnienie czy profilaktykę dla różnych dolegliwości wynikających z siedzącego trybu życia, doznanych kontuzji czy wad postawy – ucisk przynosi rozluźnienie mięśni, poprawia ich ukrwienie i zapewnia komfort.

Zestaw hantli fitness

Trening fitness można połączyć z łagodnym treningiem siłowym – wiele osób chętnie sięga po małe hantle fitness, które dzięki małej i średniej wadze pozwalają zachować duże tempo np. podczas ćwiczeń aeorobowych, a jednocześnie podnoszą poziom trudności i gwarantują większą intensywność i efektywność wykonanych ćwiczeń.

Polecamy zestaw hantli fitness, w którym znajdziecie po dwie hantle do dłoni o wybranej wadze, między 0.5 kg a 2 kg. Nasze zestawy hantli fitness oraz pojedyncze obciążniki do dłoni to produkty pokryte powłoką zapewniającą pewny chwyt i wygodę użytkowania.