Filtruj według

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 2 490,00 zł

Marka

Marka

Pozostałe akcesoria treningowe

Pozostałe akcesoria treningowe

Pokazuje 1-15 do 61 przedmiotów

Aktywne filtry

Akcesoria do treningu dla piłkarzy, crossfit i inne

Akcesoria treningowe dostępne w naszym sklepie internetowym wspierają jakość treningu indywidualnego oraz zespołowego, pozwalając na pracę nad kondycją, zręcznością, celnością strzałów, precyzją podań czy siłą mięśni. W ofercie dostępne są zarówno reboundery treningowe dla piłkarzy, piłki lekarskie i crossfitowe do treningu siłowego, kamizelki treningowe pozwalające zwiększać obciążenie i trudność treningów cardio, jak i taśmy pomiarowe niezbędne przy wyznaczaniu odległości na treningach biegowych i lekkoatletycznych.

Wśród akcesoriów oferujemy także szeroki wybór wyposażenia sali treningowej i domowej siłowni, w tym praktyczne torby na sprzęt sportowy, stojaki i kosze na piłki, klapsy startowe, a nawet pełnowymiarowe szafy sportowe idealne do szatni przy boisku. Popraw jakość treningu i zaplecza treningowego z praktycznym, profesjonalnym wyposażeniem.

Rebounder treningowy – popraw jakość strzałów na bramkę

Rebounder to idealny przyrząd treningowy zarówno dla bramkarzy, jak i zawodników z pola. Sprzęt pozwala pracować nad techniką obrony i strzałów, udoskonalić przyjęcie piłki, a także poprawić ułożenie stopy podczas podania i strzałów. Naciągnięta na konstrukcję reboundera treningowego siatka odbija piłkę po uderzeniu, poprawiając kondycję i koordynację zawodnika podczas strzałów i obrony. Dostępne w naszym sklepie reboundery posiadają wzmocnione gumy i ramy utrzymujące siatkę w odpowiednim naprężeniu oraz możliwość regulowania kąta nachylenia reboundera i dopasowania go do stylu treningowego zawodnika.