Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Wstążki do medali

Wstążki do medali

Stylowe wstążki do medali, odpowiadające kolorem rodzajowi nagrody - nasze medale sportowe zawieszone na wstążce pozwolą przygotować dla zwycięskich zawodników prawdziwą koronację, która da im motywację do dalszych starań na sportowej drodze.

Dobór odpowiednich wstążek do medali

Wstążki do medali to niezwykle ważny element wręczanej nagrody – to właśnie one zdobią szyję sportowca po wygranych zawodach, kiedy stoi on na podium i widziany przez wszystkich zebranych, świętuje swój sukces. Dlatego też muszą one być estetyczne i wytrzymałe. Powinny również pasować swoją wielkością do wielkości wręczanego odznaczenia, by tworzyć spójny estetycznie efekt.

Wstążki do medali i odznaczeń – jak powinny wyglądać?

Najlepszy efekt wizualny osiągamy w sytuacji, gdy kolor wstążki współgra z kolorem wręczanego odznaczenia, jednak popularnym rozwiązaniem jest również dobór wstążki w barwach flagi narodowej, co podkreśla godność uroczystości i wielkość zaszczytu, jakim jest otrzymanie odznaczenia. W sklepie internetowym Powerman oferujemy zestawy wstążek do medali, obejmujące wstęgę w kolorze brązowym, srebrnym i złotym, a także wstęgę biało-czerwoną. Dostępne są zestawy wstążek w 3 różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do wielkości medalu, koloru odznaczenia i skutecznie nadasz powagi nadchodzącym uroczystościom.

Polecamy również dostępne w sklepie puchary oraz statuetki.