Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Obuwie piłkarskie

Obuwie piłkarskie

Buty piłkarskie dla dzieci swoimi właściwościami różnią się nieco od obuwia noszonego na co dzień. Zanim dokonasz ostatecznego zakupu, koniecznie rozważ, jakimi cechami powinno się wyróżniać takie obuwie. Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?

Najlepsze buty piłkarskie

Czego jak czego, ale ruchu piłkarzom nie brakuje - podczas meczu nierzadko muszą oni przebiec nawet kilka kilometrów, dlatego buty piłkarskie są ważnym elementem wyposażenia zawodnika. Polecamy dostępne w naszej ofercie obuwie piłkarskie cenionych producentów.

Sprawdź kategorie szczegółowe:

Buty piłkarskie na orlik – czym się wyróżniają?

Obuwie idealne do grania na sztucznej nawierzchni oznaczane jest z wykorzystaniem skrótów TF (ang. turf) lub AG (ang. artificial ground). Tutaj warto stawiać na obuwie z niewielkimi korkami, ułożonymi blisko siebie. Buty te swoją konstrukcją przypominają tzw. “lanki”, aczkolwiek korki zastosowane w tym przypadku są krótsze i jest ich więcej.

Obuwie piłkarskie dla dzieci – jak dobrać je pod kątem rozmiaru?

Buty piłkarskie, z jakich korzystają sportowcy podczas meczów, są idealnie dopasowane do stopy, co gwarantuje doskonałą przyczepność do podłoża, a także idealne wyczucie piłki. Są to jednak cechy ważne przede wszystkim w przypadku graczy profesjonalnych i półprofesjonalnych. Najlepsze buty piłkarskie dla dzieci gwarantują ok. 0,5 cm luzu, tak, aby maluch nie czuł dyskomfortu w czasie gry i nie zniechęcił się tym samym do piłki. Ważne jest tutaj to, aby wspomniany luz nie był większy – dzieci szybko rosną, dlatego też rodzice często kupują nieco za duże buty “na zapas”. Jest to duży błąd, jako że zbyt luźny but ulega szybkiej deformacji.

Czym wyróżniają się buty piłkarskie chłopięce od Powerman?

Ich dużą zaletą jest niska cena. Profesjonalne obuwie piłkarskie może kosztować nawet 800 zł, podczas gdy u nas masz szansę na zakup obuwia sportowego dobrej jakości w dużo niższej cenie. Oferujemy tutaj obuwie znanych, renomowanych marek, takich jak Adidas, Nike, czy też Umbro, którym przez lata zaufały miliony sportowców na całym świecie. Duża wygoda noszenia i atrakcyjne linie kolorystyczne sprawiają, że nasze obuwie sportowe będzie idealnym wyborem do meczów na hali! Polecamy również stroje piłkarskie, które zapewniają odpowiednią wentylację podczas treningu.