Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Pozostałe gry i akcesoria rekreacyjne

Pozostałe gry i akcesoria rekreacyjne

Upływ czasu warto umilić sobie wesołymi grami – marka Londero to ceniony producent licznych gier, w których gustują nie tylko dzieci, choć to do nich są skierowane najpopularniejsze produkty, takie jak gra Serso. Gry drewniane Londero mogą stać się świetną rozrywką dla całej rodziny – i idealnym sposobem na spędzanie czasu w domu czy w przydomowym ogrodzie.

Gry drewniane Londero to także rakietki z piłeczkami, kije do palanta, bierki czy Kubb – zachęcamy do sprawdzenia tych produktów, które mogą stać się ulubionym sposobem spędzania czasu waszych dzieci.

Serso – gra piankowa i drewniana

Serso to niezwykle popularna gra, choć mało osób kojarzy ją z tą właśnie nazwą, pochodzącą od francuskiego słowa „cerceau”, czyli obręcz. Gra drewniana Serso to uwspółcześniona wersja gry znanej już starożytnym Rzymianom, a szczególnie popularnej na przełomie XIX i XX wieku. Gra polega na rzucaniu obręczy w taki sposób, by trafiły na stojak.

W Powerman Sport znajdziecie Serso grę piankową oraz drewnianą. Wersja piankowa, przygotowana z tworzyw sztucznych, polecana jest najmłodszym użytkownikom, natomiast Serso gra drewniana nieco starszym dzieciom i dorosłym. Gra Serso doskonale ćwiczy koordynację ręka-oko, małą motorykę, równowagę, uczy umiejętności celowania i rzucania do celu, a przede wszystkim pozwala uczyć zdrowej, radosnej rywalizacji.