Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Talerze ● Obciążenia do sztang

Talerze ● Obciążenia do sztang

Talerze olimpijskie - obciążenia do sztangi

Wielu osobom trudno wyobrazić sobie porządny trening siłowy bez korzystania ze sztangi olimpijskiej. Sam gryf olimpijski to jednak za mało, jeśli na poważnie myślisz o kształtowaniu rzeźby i siły, dlatego w Powerman Sport przygotowaliśmy szeroki wybór talerzy olimpijskich. W naszej ofercie dostępne są bumpery, czyli talerze olimpijskie wykonane z wysokiej jakości gumy.

Specjalne przygotowanie materiału sprawia, że jest on odporny na uderzenia - ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku treningu crossfit, podczas którego obciążenia upadają na podłoże ze sporą siłą nawet kilkadziesiąt razy. Talerz olimpijski bumper to pewność, że sprzęt posłuży dłużej, nie tracąc na jakości.

Talerz olimpijski ogumowany

Innym sposobem dbania o sprzęt jest stosowanie gumowych opasek, które umieszczone są na krawędzi obciążenia. W ten sposób ogumowany talerze olimpijski jest chroniony przed obiciem, a także pozwala na wygodniejsze przechowywanie i nie uszkadza innych elementów sprzętu treningu.

Dostępne w naszej ofercie talerze do sztangi olimpijskiej to obciążenia o różnej wadze - posiadamy modele od 1 kg do nawet 25 kg. Niektóre modele zróżnicowane są dodatkowo kolorystycznie, co ułatwia szybszy wybór pożądanego rodzaju talerza. Na wszystkich widnieje numeryczna informacja o ciężarze. Talerze do sztangi olimpijskiej pozwalają na stopniowe zwiększanie obciążenia, jakie wyciska ćwiczący. Możliwość trenowania z różnymi obciążeniami pozwala dobrać intensywność treningu do kondycji i potrzeb danej osoby.

Sprawdź także nasze gryfy olimpijskie marki HMS, dostępne w Powerman Sport.