Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Znaczniki ● Plastrony treningowe

Znaczniki ● Plastrony treningowe

Znaczniki treningowe to kolorowe, lekkie koszulki, które nałożone na strój sportowy pomogą podzielić drużynę na dwa lub więcej zespołów i zorganizować zawodników na czas treningu. W przeciwieństwie do opasek czy przypinanych tymczasowo numerków, znaczniki piłkarskie dwustronne są wygodne, w żaden sposób nie utrudniają normalnego poruszania się i mogą posłużyć uniwersalnie dla wszystkich zawodników czy uczniów w szkole.

Znaczniki piłkarskie w sklepie internetowym

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór znaczników piłkarskich dwustronnych oraz znaczników treningowych fluorescencyjnych, które nie tylko z daleka rzucają się w oczy i rozróżniają od siebie zawodników przeciwnych drużyn, ale też ułatwiają lokalizowanie zawodników wieczorem, gdy rozgrywka odbywa się przy sztucznym oświetleniu. Znaczniki piłkarskie nie służą w trakcie meczów drużyn przeciwnych, gdzie zasłaniałyby numery i nazwiska na koszulkach piłkarzy czy koszykarzy, ale doskonale sprawdzają się w trakcie treningów czy podziału na mniejsze zespoły wewnątrz drużyny.

Korzystając ze znaczników piłkarskich w trakcie treningu, zawodnicy mogą bez problemu ćwiczyć we własnej, wygodnej odzieży sportowej lub, przy sprzyjającej pogodzie, w samym znaczniku piłkarskim wykonanym z lekkiego i przewiewnego materiału. Tradycyjnie znaczniki piłkarskie dwustronne wykonane są z lekkiej siatki poliestrowej i szyte tak, by mogły być noszone na każdą stronę bez różnicy w kroju czy widocznych szwach koszulki. Posiadamy modele w rozmiarach dla juniorów oraz seniorów.