Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Pozostałe gry i zabawy

Pozostałe gry i zabawy

Zestaw do gry w palanta

Gra w palanta to jedna z najbardziej popularnych gier podwórkowych, które z czasem doczekały się własnych, oficjalnych zasad gry i profesjonalnego sprzętu dostępnego w sklepach sportowych. Zbliżona do baseballa gra zakłada rzucanie piłki i próbę odbicia jej przez zawodników drużyny. Oficjalnie mecze rozgrywa się na boisku o wymiarach 25x60m, a każda drużyna może liczyć od 7 do 15 graczy.

W zabawie podwórkowej zasady są nieco mniej surowe – ważny będzie podział boiska na niebo, piekło oraz oddzielającą je linię środkową. Piłka odbijana jest kijem przez graczy z „nieba” i chwytana oraz wykorzystywana do zbijania graczy „nieba”przez graczy „piekła”. W skład zestawu do gry w palanta wchodzi piłka zbliżona wyglądem i wielkością do piłki tenisowej oraz drewniane kije (płaskie i owalne) do odbijania piłki przez graczy.

Piłeczki antystresowe

Niewielkie, miękkie, idealnie mieszczące się w dłoni – piłeczki antystresowe to doskonały sposób na rozładowanie nerwów. Dla wielu działają tak, jak nerwowe klikanie długopisem, skubanie paznokci, strzelanie kostkami czy przygryzanie warg – odwracają uwagę od stresującej sytuacji, jednocześnie zajmując ręce mało destrukcyjnym zadaniem.

W naszym sklepie dostępne są różne warianty mniejszych i większych piłeczek antystresowych: z zabawnymi wzorami buziek, przypominające miniaturowe piłki do koszykówki i piłki nożnej oraz proste, jednokolorowe, idealne do noszenia w kieszeni na każdą sytuację.