Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Gwizdki ● Sznurki ● Megafony

Gwizdki ● Sznurki ● Megafony

Profesjonalny gwizdek trenerski i inne akcesoria dla sędziów

Odpowiednie wyposażenie sędziego podczas meczu czy zawodów jest niemalże tak istotne, jak wyposażenie zawodników. Rola sędziego sprowadza się nie tylko do obserwacji rozgrywki pod kątem ewentualnych błędów i fauli, ale też do śledzenia wyniku, dyktowania kluczowych elementów rozgrywki czy informowania o przerwach, końcu rundy, czasach na życzenie trenerów i innych przerwach taktycznych. Najskuteczniejszym sposobem na zwrócenie uwagi wszystkich uczestników meczu będzie oczywiście profesjonalny gwizdek trenerski. W naszym sklepie online znajdziesz wiele ciekawych modeli, wariantów kolorystycznych i wzorów gwizdków trenerskich oraz inne akcesoria niezbędne dla sędziego w zawodach sportowych.

Sprawdź nasze gwizdki Fox

Zarówno sędzia, jak i trener sportowy muszą zyskać siłę przebicia w tłumie zawodników i dopingujących kibiców. Najlepszym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi będzie oczywiście profesjonalny gwizdek trenerski, którego wysoki i ostry dźwięk łatwo przebije się przez wrzawę głosów, dopingu i generalnego stadionowego szumu. Proponujemy naszym klientom gwizdki Fox - cenionego producenta akcesoriów sportowych. Oferujemy klasyczne gwizdki plastikowe w różnych wariantach kolorystycznych, a także gwizdki elektryczne ułatwiające wydawanie sygnałów dźwiękowych bez konieczności samodzielnego gwizdania.

Profesjonalny gwizdek trenerski jest drugim, obok tablicy taktycznej trenerskiej, najważniejszym atrybutem sędziów i trenerów w sportach indywidualnych i drużynowych. Do dyspozycji trenerów i sędziów proponujemy także praktyczne megafony, za pomocą których łatwiej porozumiewać się z dużym tłumem nie mając dostępu do systemu nagłośnienia na sali czy stadionie.