Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Ławki treningowe

Ławki treningowe

Bezpieczne ławki treningowe do ćwiczeń

Wyciskanie sztangi na klatę jest doskonałym ćwiczeniem zarówno na wzmocnienie mięśni, jak i na pracowanie nad rzeźbą. Wygodną pozycją do wykonywania takich ćwiczeń w sposób zapewniający dobre efekty jest leżenie na ławce - wówczas mamy intensywną pracę mięśni. Na ławeczce treningowej można również siedzieć, wyciskając na ramiona, pracując nad poszczególnymi partiami mięśni. 

W ofercie sklepu internetowego Powerman Sport znajdziecie ławki treningowe dostosowane do potrzeb użytkowników - ze stojakami lub samodzielne. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak modlitewnik, regulacja nachylenia, regulacja wysokości stojaków na gryfy. Co więcej wiele tych ławek można złożyć do pionu, tak by zajmowały mniej miejsca - jest to przydatna funkcja zwłaszcza jeśli planujesz ćwiczenia w domu.

Ławki treningowe do wyciskania na siedząco lub leżąco są podstawowym wyposażeniem dla tych, którzy na poważnie myślą o pracy nad rzeźbą i siłą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem - ławki treningowe HMS to gwarancja dobrej jakości wykonania i wysokiej wytrzymałości.