Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Bramki do unihokeja

Bramki do unihokeja

Ważnym elementem wyposażenia boiska przy grze w unihokeja są specjalne, małe bramki które bramkarz jest w stanie osłonić przed strzałami drużyny przeciwnej.

Lekkie bramki do unihokeja

Praktyczne, lekkie, składane bramki do unihokeja dostępne w sklepie Powerman będą praktycznym wyposażeniem każdej szkolnej sali gimnastycznej i sportowej, na której możliwe jest przygotowanie rozgrywki unihokeja. Ze względu na małe rozmiary piłki stosowanej podczas rozgrywki, wymiary bramki i siatki muszą być dostosowane do jej rozmiarów – zbyt duża bramka będzie niemożliwa do ochronienia dla bramkarza.

Składane bramki do unihokeja mają wymiary 90x60cm, są wykonane z lekkich stalowych rurek oraz siatki z lekkiego sznurka. Siatka może być dodatkowo wzmocniona na dole, co ułatwi jej zamontowanie na stelażu. Rozłożenie bramki do unihokeja wymaga jedynie odblokowania zawiasów, którymi zostały połączone pałąki bramki. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo przechowywać ją w składziku czy domowym garażu i rozkładać na bieżąco przed planowaną rozgrywką bądź treningiem.