Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Ochraniacze piłkarskie ● Getry

Ochraniacze piłkarskie ● Getry

Skarpety piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Charakterystyczne wysokie skarpety piłkarskie pełnią różne funkcje - z jednej strony mają zapewniać stabilne ułożenie stopy w bucie, zapobiegając ślizganiu się, z drugiej natomiast mogą trzymać przy nodze ochraniacz. Zebrane w naszym sklepie skarpety piłkarskie są antypoślizgowe, a dzięki brakowi wyraźnych logotypów mogą być łączone ze strojami różnych producentów.

Polecamy szczególnie skarpety piłkarskie dla dzieci, cechujące się dobrym trzymaniem i ochroną stopy przed otarciami - nawet bardzo dobre obuwie może powodować otarcia przy długim użytkowaniu, dlatego warto zadbać o ten aspekty ochrony. Oferujemy skarpety piłkarskie antypoślizgowe w sprzedaży na pary lub większe komplety liczące kilkanaście par.

Getry do gry w piłkę nożną zapewniają lepsze przyleganie ochraniaczom - nagolenniki to niezwykle ważny element ochrony przed urazami w futbolu, dlatego zarówno na trening, jak i na mecz warto zadbać o to, by nie zabrakło ich zawodnikom. Specjalnie profilowane getry do gry w piłkę nożną zapewniają doskonałe przyleganie, cechują się dobrą oddychalnością i odprowadzaniem potu, zmniejszając ryzyko zaburzeń ph skóry czy rozwoju grzybów i bakterii oraz powstawania otarć.