Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Hantle

Hantle

Każdy, kto chce dbać o formę, w pewnym momencie treningu dojdzie do momentu, w którym postanowi zakupić hantle – pytanie tylko, co wybrać.

Dla początkujących polecamy korzystanie z hantli, do symetrycznego treningu. Hantle winylowe Meteor dostępne są w różnych wagach – od lekkich, dla osób, które dopiero zaczynają budowanie formy, po cięższe, pozwalające na solidny trening mięśni.

Warto dodać, że hantle winylowe Meteor sprawdzą się najlepiej do trenowania poszczególnych partii mięśniowych w izolacji. W fitnessie można je z powodzeniem wykorzystać podczas ćwiczeń, a także używać ich po rozgrzewce do wzmocnienia wybranych części ciała.

Hantle Kettlebell

Od pewnego czasu na hantle Kettlebell zapanowała swoista moda – nie bez przyczyny, ponieważ są to odważniki gwarantujące znacznie intensywniejszy trening, niż zwykłe hantle. Hantle Kettlebell charakteryzują się tym, że środek ciężkości jest umiejscowiony w kuli – sprawia to, że trening z tym rodzajem ciężarków wymaga od ćwiczącego aktywizacji większość partii mięśniowych.

Dzięki temu trening z użyciem hantli Kettlebell jest bardziej ogólnorozwojowy, wybierają go więc sportowcy trenujący intensywnie, fani crossfitu i wszyscy ci, którym zależy na dynamicznym, mocnym treningu wzmacniającym całe ciało. Dodatkową zaletą tego rodzaju hantli jest fakt, że nawet przy dość krótkim czasie ćwiczenia można osiągnąć dobre efekty, podczas gdy zwykłe hantle czy trening bez akcesoriów wymagają większej liczby powtórzeń dla osiągnięcia podobnych rezultatów.