Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Hula Hop ● Ringo

Hula Hop ● Ringo

Akcesoria do szkoły: koła do ringo i hula hop fitness

Zgrzewane koła do hula hop to najpopularniejszy wariant wykorzystywany jako zabawa dla dzieci, ale i forma treningu. Chyba każdy kojarzy duże, kolorowe koła hula hop pojawiające się na szkolnych salach gimnastycznych, a coraz częściej także na zajęciach fitness. Próba kręcenia hula hop jak najdłużej to doskonały trening talii, bioder i mięśni brzucha – hula hop sportowe mogą różnić się od siebie wagą, rozmiarem i fakturą, utrudniając lub ułatwiając trening.

Ringo – gra sportowa dla dzieci i dorosłych

Ringo to dość młoda, rekreacyjna gra uznana za dyscyplinę sportową i rozgrywana zarówno na zewnątrz, jak i na hali. Zasady gry są wyjątkowo proste – zawodnicy grają jednym kółkiem ringo, którym trafiają na pole przeciwnika, łapiąc je po swojej stronie tak by nie stracić punktu. Kółko przerzuca się przez siatkę, a po złapaniu odrzuca na pole przeciwnika tą samą ręką, którą zostało złapane. Ringo jako gra sportowa angażuje do gry całe drużyny, ale może być także doskonałym treningiem indywidualnym 1 na 1.

Ringo w formie gry rekreacyjnej i zręcznościowej dla dzieci polega na trafieniu krążkiem na drążek przymocowany do podstawki. Dziecięce ringo jest w takim przypadku lżejsze, pozwala ćwiczyć celność i koordynację ruchową, ale jest także doskonałą zabawą dla całej rodziny.