Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Maty fitness

Maty fitness

Trening fitness jest dla wielu osób doskonałym wyborem, gdy chcą zadbać o formę w sposób niewymagający skomplikowanych przygotowań i wyposażenia. Do podstawowego treningu wystarczy tak naprawdę dobra mata do fitnessu, która pełni liczne funkcje:

  • Amortyzuje kroki czy podskoki
  • Chroni przed urazami
  • Zapewnia stabilne podparcie podczas ćwiczeń

W ofercie naszego sklepu znajdziecie maty podłogowe gumowe oraz piankowe, w tym maty-puzzle, które pozwalają na stworzenie różnej wielkości podłoża do ćwiczeń. Tego rodzaju akcesoria doskonale sprawdzą się jako maty fitness do szkół, pozwalając na przygotowanie bezpiecznej nawierzchni do ćwiczeń w poziomie dla dzieci i młodzieży. Dzięki możliwości połączenia mat w prosty sposób, jak puzzle, można osiągać dowolną potrzebną wielkość miękkiej powierzchni z piankowej maty.

Maty podłogowe gumowe i inne

Sklep Powerman przygotował szeroki wybór mat podłogowych gumowych i z innych materiałów, które wykorzystać można przy treningu fitness oraz w sportach walki, jodze czy podczas stretchingu. Specjalna struktura wierzchnia maty pozwala na wygodne podparcie bez ślizgania się czy przyklejania się ciała do podłoża.

Maty fitness dostępne w naszym asortymencie posiadają atesty higieniczne, nadają się zarówno do użytku w klubach sportowych, jak i do użytku indywidualnego, podczas domowego treningu fitness. Sprawdza się jako maty do szkół, zapewniające bezpieczeństwo, ochronę przed urazami czy dobre podparcie dla dzieci podczas ćwiczeń fitness czy rozciągania po skończonej lekcji wuefu.