Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Piłki nożne

Piłki nożne

Piłki nożne Select

Wśród marek piłek nożnych sporym i zasłużonym uznaniem cieszy się marka Select. W wielu krajach to właśnie piłki nożne Select są oficjalnym wyborem podczas rozgrywek krajowych czy ligowych. Wiele modeli piłek tego producenta posiada prestiżowy certyfikat jakości przyznawany przez FIFA, potwierdzających wysoką jakość wykonania, wytrzymałość, zachowywanie kształtu i rozmiaru i wiele parametrów, które znacząco wpływają na jakość gry. Piłki nożne Select tworzone są różnymi metodami - od szycia maszynowego, przez klejenie po szycie ręczne. Zależnie od potrzeb zawodników i trenera w Powerman Sport znajdziecie szeroki wybór piłek tego producenta.

Piłki nożne Adidas

Marki Adidas nikomu nie trzeba przestawiać - jako producent wyposażenia dla sportowców tworzy także piłki nożne. Są to piłki przeznaczone do użytkowania na różnych rodzajach podłoża, dlatego można je dobrać precyzyjnie do swoich oczekiwań czy możliwości boiska. W sklepie Powerman Sport znajdziecie piłki nożne Adidas w różnych rozmiarach, a także w licznych wariantach kolorystycznych, które dają szerszy wybór. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - piłki nożne Adidas, Select oraz Joma, Puma i innych marek doskonale sprawdzą się podczas treningu oraz rozgrywek piłkarskich.