Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Stoły tenisowe

Stoły tenisowe

Stoły do tenisa stołowego to specjalnie przygotowane, mobilne boiska, na których rozgrywane są zarówno spotkania towarzyskie, jak i najważniejsze zawodowe rozgrywki w tenisa stołowego. Dostępne w naszym sklepie modele mogą pełnić rolę stołu do tenisa stołowego do szkoły, na podwórko, do sali gimnastycznej, a nawet do ustawienia w domowym garażu lub salonie. Wybór odpowiedniego stołu do tenisa będzie zależał od ceny, wykorzystanych materiałów, mobilności stołu i odporności na czynniki zewnętrzne. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Stoły do tenisa w sklepie internetowym

Dobrej jakości stoły do tenisa powinny być stabilne, wytrzymałe i odporne na wielokrotne składanie i rozkładanie, jeśli taki mechanizm został w nich zastosowany. Ze względu na duże rozmiary powierzchni stołu, większość producentów decyduje się postawić na modele składane z kołami z blokadą umożliwiającymi łatwe transportowanie stołu po złożeniu i blokowanie go w optymalnej pozycji bez ryzyka przemieszczania się.

Wybierając stół do tenisa stołowego do szkoły warto rozważyć wybór modelu na kółkach, składanego, łatwego do przechowywania w szkolnym składziku ale i do szybkiego rozstawienia na sali gimnastycznej na potrzeby zajęć w-fu czy treningu szkolnych zawodników przygotowujących się do rozgrywek. Ważna będzie tu m.in. lekka konstrukcja, ale i solidne wykonanie powierzchni stołu i siatki, które będą użytkowane często i przez wiele lat. Jeśli stoły będą wystawiane i wykorzystywane na zewnątrz, warto wybrać modele z elementami stalowymi pokrytymi odpornym na uszkodzenia i warunki atmosferyczne lakierem proszkowym.

Oprócz stołu do gry przyda się także siatka do stołu tenisowego.