Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Stroje bramkarskie

Stroje bramkarskie

Stroje dla bramkarzy

Pozycja bramkarza ma szczególne znaczenie i jej roli nie trzeba wyjaśniać nawet osobom, które nie orientują się w zasadach gry w piłkę nożną. Bramkarz powinien w maksymalny sposób móc korzystać z takiego wsparcia jakie ma - a jego najważniejszym wsparciem poza własnym refleksem może okazać się właśnie dobry strój. Dlatego w Powerman Sport znajdziecie kompletne stroje bramkarskie, zarówno na trening jak i na oficjalne mecze. Różne modele dostosowane są do odmiennych warunków atmosferycznych, dzięki czemu bramkarz może cieszyć się komfortem termicznym nawet w czasie niekorzystnej aury.

Stroje bramkarskie w naszym sklepie to oferta od cenionych w branży producentów, takich jak Reusch, Espada, Nike czy Joma - wybierz z nami spodenki, koszulkę czy bluzę oraz profesjonalne ochraniacze bramkarskie Reusch, by poprawić komfort gry i swoją skuteczność.

Rękawice bramkarskie znajdziecie w osobnej sekcji - Rękawice Bramkarskie.

Stroje bramkarskie dla dzieci

Nasz sklep wspiera także młodych zawodników, oferując doskonałej jakości odzież sportową dla dzieci i młodzieży. Polecamy dostępne w naszej ofercie stroje bramkarskie dla dzieci, które będą towarzyszyły adeptom piłki nożnej w ich treningu od najmłodszych lat. Kompletne stroje bramkarskie lub poszczególne elementy ubioru dla bramkarzy pozwolą stworzyć wygodny strój zarówno na trening, jak i na mecz.

Stroje bramkarskie dla dzieci i dorosłych przygotowane są z materiałów zapewniających doskonałe odparowywanie wody, dzięki czemu nawet przy intensywnym wysiłku piłkarz zachowuje przyjemne odczucie korzystania z suchej odzieży, chroniąc się przed przeziębieniem organizmu. Odzież dedykowana bramkarzom jest zaprojektowana w taki sposób, by sprostać największym wyzwaniom wyjątkowo ważnej pozycji na bramce. Wzmocnienia, siateczki mesh i inne usprawnienia sprawiają, że nasze stroje bramkarskie z ochraniaczami to doskonały wybór.