Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Rowery ● Ergometry

Rowery ● Ergometry

Rowery do siłowni

Trening stacjonarny nie musi oznaczać jedynie ćwiczeń z hantlami - wiele osób na myśl o treningu w siłowni czuje się niepewnie, jednak coraz więcej klubów proponuje swoim klientom także możliwość korzystania z rowerów stacjonarnych. Odbywają się nawet liczne zajęcia, na których ćwiczący pokonują na rowerach treningowych zaplanowane dystansy i trasy o różnym stopniu trudności. 

W ofercie sklepu Powerman Sport znajdziecie rowery treningowe, które pozwolą stworzyć w klubie fitness stanowiska do treningu spinning - jest to wbrew pozorom bardzo intensywny rodzaj ćwiczeń, angażujący większość partii mięśniowych, dobrze wzmacniający wydolność organizmu i wzmacniający całe ciało. Rowery treningowe do spinningu są wzorowane na tych, z jakich korzystają profesjonalni kolarze, dlatego są one chętnie wybierane także przez osoby uprawiający kolarstwo.

Rowery do siłowni dostępne w naszym asortymencie posiadają wiele funkcji, które pozwalają lepiej wykorzystać czas treningu:

  • ekran z funkcjami wyświetlania czasu, dystansu, prędkości
  • pomiar spalania kalorii, pulsu, body fat, a nawet temperatury otoczenia
  • regulowane siodełka, pozwalające dostosować pozycję do wybranego modułu treningowego
  • różne obciążenia koła zamachowego, pozwalające dostosować intensywność treningu
  • regulację oporu
  • uchwyt na bidon i smartfon
  • kompatybilność z wieloma popularnymi systemami operacyjnymi, pozwala łączyć się podczas treningu ze swoim urządzeniem

Panel obsługiwany jest dotykowo, co pozwala na szybką i wygodną interakcję i zmianę ustawień na dogodne dla użytkownika.

Rower stacjonarny HMS

Rowery stacjonarne marki HMS to dobra opcja także do treningu indywidualnego, dla osób, które trenują na co dzień, ale ze względu na pogodę czy inne okoliczności chcą mieć możliwość kontynuowania treningu także w domu. HMS dostarcza rowery stacjonarne dla klubów fitness, dla kolarzy czy dla osób dbających o ogólny rozwój ciała - rowery posiadają kierownice dostosowane do zachowania pozycji pionowej lub poziomej - lemondka do wygodnego podparcia przedramion ułatwia przyjęcie aerodynamicznej sylwetki, jaką przyjmują zwłaszcza osoby trenujące kolarstwo szosowe czy przygotowujące się triathlonów.

Marka HMS jest kojarzona szczególnie z rowerami stacjonarnymi, ale dostarcza także wioślarzeorbitreki czy bieżnie - zachęcamy do sprawdzenia naszych kategorii z tymi produktami.