Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Stepy

Stepy

Trening na stepie - wybierz najlepszy step

Wbrew pozorom step można wykorzystać nie tylko podczas aerobiku - choć jest to najpopularniejsze jego zastosowanie, które zresztą cieszy się sporym uznaniem wśród fanów ćwiczeń w rytm muzyki. Dobrze zaplanowany trening cardio lub nawet trening siłowy również mogą wykorzystać możliwości stepu. Co więcej warto tak zaplanować ćwiczenia, by step stał się elementem rozgrzewki oraz potreningowego wyciszania i rozciągania.

W ofercie Powerman Sport znajdziecie stepy Reebok i HMS. Są to akcesoria przygotowane z uwzględnieniem potrzeb i bezpieczeństwa trenujących - specjalna powłoka wierzchnia o lekko perforowanej powierzchni poprawia przyczepność i zapobiega poślizgnięciu się. Dodatkowe antypoślizgowe podkładki od spodu sprawiają, że nawet podczas intensywnego treningu step się nie przesuwa. Stepy mają regulowaną wysokość dzięki ruchomym, wyjmowanym elementom.

Trening na stepie to możliwość wykonywania ćwiczeń bardzo angażujących całe ciało. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stepy Reebok i HMS.