Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Trofea ● Statuetki

Trofea ● Statuetki

Wręczanie trofeów i statuetek jest w sporcie zakorzenione tak silnie, jak koronowanie zwycięzców medalami i pucharami w kolorze jednego z trzech cennych kruszców: złota, srebra lub brązu. Choć statuetki są nieco mniej oficjalną formą świętowania sukcesu, w wielu przypadkach sprawdzają się doskonale jako nagroda dodatkowa za specjalne zasługi dla drużyny. O statuetki walczą często siatkarze, zdobywając najwięcej punktów na określonym polu gry, czy piłkarze, którzy każdego sezonu walczą o miano króla strzelców. Wszystkie trofea sportowe dostępne w naszym sklepie internetowym mogą zostać spersonalizowane przez grawerunek, dzięki któremu podarowane trofeum stanie się nagrodą niemalże tak wyjątkową, jak wywalczenie złotego medalu.

Trofea sportowe – sklep internetowy

W sklepie Powerman Sport znajdziesz szeroki wybór trofeów i statuetek nadających się zarówno jako wyjątkowa nagroda za osiągnięcia sportowe dla drużyny, jak i pamiątka dla wszystkich jej członków kończących swoją karierę czy zasłużonych dla zespołu. Wśród statuetek posiadamy tematyczne trofea dla tenisistów stołowych, szczypiornistów, lekkoatletów, koszykarzy, piłkarzy, szachistów, siatkarzy, pływaków, kolarzy i karateków, jak i wiele generycznych statuetek i trofeów zupełnie niezwiązanych ze światem sportowym.

Potrzebujesz wyjątkowej nagrody lub prezentu? Statuetki i trofea sportowe w naszym sklepie internetowym z pewnością staną się cenną pamiątką, które ustawione na półce będą przypominały o odniesionych sukcesach zawodowych przez wiele lat.

Sprawdź także: medale sportowe