Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Skakanki

Skakanki

Skakanka to nie tylko dobra zabawa dla dzieci. Coraz częściej wykorzystywana podczas treningów crossfit, skakanka doskonale pobudza krążenie i pracę wszystkich partii mięśni. Wykorzystaj ją jako rozgrzewkę przed bardziej intensywnym treningiem lub sposób na włączenie bardziej dynamicznego ruchu do codziennej aktywności fizycznej.

Skakanki dla dzieci

Wybierając skakankę warto zwrócić uwagę na jej długość oraz materiał, z jakiego została wykonana. Dostępne w naszym sklepie skakanki dla dzieci są wykonane z lekkiego sznurka, z miękkimi rączkami dla lepszego chwytu i wygodnego trzymania. Skakanki sznurkowe doskonale poruszają się w powietrzu, pozwalając na naukę koordynacji ruchów wymaganej podczas skakania.

Są też na tyle delikatne, by dziecko nie zrobiło sobie krzywdy przypadkowo uderzając się skakanką w kostki przy nieudanym skoku.

Skakanki sportowe – oferta sklepu Powerman

Poza lekkimi skakankami sznurkowymi dla dzieci, w naszej ofercie dostępne są także bardziej rozbudowane skakanki sportowe przystosowane do potrzeb dorosłych i lepiej wpisujące się w plan treningowy. Nowoczesne skakanki mogą posiadać licznik obrotów, być wykonane z dodatkowym obciążeniem w rączkach dla zwiększenia wysiłku podczas skoków, a także posiadać łożyska wspomagające pracę nadgarstków. Lina w skakance sportowej może być wykonana ze sznurka, skórzanego rzemienia lub linki stalowej, co zwiększa szybkość skakanki i umożliwia pracę nad tempem skoków dla bardziej intensywnego treningu.