Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Orbitreki

Orbitreki

Orbitrek do siłowni i do szkoły

Jak połączyć trening cardio, który poprawia wydolność organizmu, z treningiem siłowym, pozwalającym poprawić sylwetkę i wzmocnić mięśnie? Idealnym do tego sprzętem są właśnie orbitreki. Jest to urządzenie treningowe, które angażuje mięśnie nóg, pośladków, brzucha i ramion - sporo jak na jedno urządzenie, prawda? To nie wszystko, bo przy prawidłowej technice orbitreki do siłowni nie powodują obciążeń stawów czy kręgosłupa, gdyż wykonywane ruchy są zgodne z naturalnymi płaszczyznami narządów ruchu. Doskonale sprawdzą się również jako orbitreki do szkoły.

Dostępne w naszym sklepie orbitreki do siłowni marki HMS są wyposażone w panele dotykowe, na których można mierzyć czas treningu, prędkość wykonywanych ćwiczeń, spalane kalorie czy tkankę tłuszczową. Posiadamy w ofercie również urządzenia marki HMS Premium, dedykowane wymagającym użytkownikom.

Nasze orbitreki do szkoły pozwolą nauczycielom stworzyć ciekawą ofertę dla uczniów, uzupełnić zasoby szkolnej siłowni i zachęcić uczniów do treningu i rozwijania zdrowych nawyków.