Filtruj według
Cena
Producenci
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Worki ● Tarcze ● Łapy ● Gruszki

Worki ● Tarcze ● Łapy ● Gruszki

W naszym sklepie internetowym oferujemy wysokiej klasy worki treningowe bokserskie, a także solidne wieszaki. Dzięki nim Twoje treningi będą jeszcze lepsze!

Worek bokserski wiszący – w jaki sposób można z nim trenować?

Worki bokserskie dopasowujemy pod kątem wagi i wielkości. Worki poniżej 130 cm wysokości doskonale sprawdzą się do treningów w warunkach domowych. Są to worki bokserskie dla młodzieży, z których z powodzeniem mogą korzystać zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Worek bokserski dla dorosłych zaczyna się już od ok. 140 cm w górę. Większe worki są na ogół wykorzystywane na siłowniach i w klubach sztuk walki. Stosowane są m.in. do treningów wydolnościowych, technicznych, czy też do wypracowywania siły uderzenia.

Jak dobrać odpowiedni worek bokserski?

Oprócz wielkości worka znaczenie ma również jego waga. Wyróżniamy worki o przedziale wagowym od 30 do 50 kg, a także cięższe worki, liczące sobie od 50 do nawet 60 kg. Lżejsze worki mogą być z powodzeniem instalowane w domu i wykorzystywane do treningów o charakterze typowo rekreacyjnym. Z kolei worki cięższe wybierane są już do trenowania siły uderzeń i kopnięć, z powodzeniem sprawdzają się przy trenowaniu m.in. kickboxingu.

Jakie rozmiary worków bokserskich oferujemy w sklepie Powerman?

W naszym sklepie oferujemy worki o następujących rozmiarach:

  • 60 cm,
  • 80 cm,
  • 100 cm,
  • 120 cm,
  • 140 cm,
  • 160 cm.

Sprawdź także rękawice bokserskie oraz ochraniacze do sportów walki.