Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Kij lewy prawy
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Kije do unihokeja

Kije do unihokeja

Kije do unihokeja to podstawowy element wyposażenia zawodnika. Dostępne w naszej ofercie kije są dostosowane do potrzeb początkujących zawodników jak i profesjonalistów, dzieci oraz dorosłych. Wykonane z polietylenu i innych lekkich tworzyw sztucznych pozwalają na swobodną pracę kijem podczas rozgrywki i dynamiczne uderzanie piłki podczas strzałów do bramki.

Kije do unihokeja w sklepie online

Specyficzna budowa kija do unihokeja pozwala na dynamiczną grę i swobodne trzymanie kija w jednej lub obu rękach. Lekki materiał oraz siatkowana główka kija mogą różnić się długością trzonka oraz wagą, dzięki czemu łatwiej dopasować je do potrzeb dzieci, kobiet, mężczyzn, profesjonalnych zawodników oraz amatorów. Uwagę warto zwrócić także na kształt kija – dostępne są warianty dla prawo- i leworęcznych oraz na sztywność łopatki gwarantującą większą siłę uderzenia.

Dostępne kije do unihokeja różnią się stylistyką, materiałem wykonania, przygotowaniem chwytów, długością oraz przeznaczeniem. Posiadamy lekkie kije do unihokeja dla dzieci, cięższe, profesjonalne kije dla zawodników, a także torby na kije, gotowe zestawy kijów z piłkami praktyczne jako zestaw do gry rekreacyjnej lub wyposażenie dla szkolnej drużyny oraz profesjonalne zestawy z kijami, piłkami i składanymi bramkami – wszystkim, czego potrzebujesz by stworzyć idealne warunki do gry i treningu unihokeja.