Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Kolor
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Akcesoria Trenerskie Sędziowskie

Akcesoria Trenerskie Sędziowskie

Rodzaje akcesoriów trenerskich

Stopery dla trenerów

Akcesoria trenerskie pozwalają na sprawne przeprowadzenie zajęć z dowolnej dyscypliny – nie ma znaczenia, czy będzie to pływanie, siatkówka, czy piłka nożna. Dostępne w naszej ofercie stopery pozwalają na odmierzanie czasu z dokładnością do 1/100 sekundy, co pozwala uzyskać precyzyjne pomiary okrążeń, międzyczasów do maksymalnie 23 godzin.

Notatniki trenerskie

Naturalnie to nie wszystkie akcesoria trenerskie, jakie oferujemy w sklepie Powerman. Zachęcamy również do zaopatrywania się m.in. w notatniki trenerskie, w których można bardzo wygodnie rozrysować taktykę gry – przydatne przy klasycznych treningach, ćwiczeniach do zawodów i innych rodzajów zabaw sportowych.

Gwizdki

Dobry trener musi mieć akcesoria niezbędne do zaprowadzenia porządku na zajęciach lub sygnalizowania startu i zakończenia kolejnych ćwiczeń. W tym celu oferujemy gwizdki bezkulkowe, przydatne zarówno trenerom, jak i sędziom. Proponujemy szeroką gamę modeli do wyboru, w różnych żywych kolorach.

Koszulki sędziowskie

Długie godziny treningów i meczy potrafią się dać we znaki. Dlatego też zachęcamy Cię do zakupu wygodnej koszulki sędziowskiej w intensywnych kolorach. Lekki, przewiewny materiał pozwoli Ci przetrwać kolejny dzień na hali lub podwórzu. Oferujemy odzież wyłącznie od sprawdzonych producentów, takich jak m.in. Adidas.

Tablice taktyczne

Oprócz notatnika dobrze jest mieć również tablicę taktyczną, wyposażoną dodatkowo w magnesy imitujące pozycje zawodników, a także w suchościeralny pisak, umożliwiający szybkie rozpisanie taktyki. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w akcesoria trenerskie od Powerman?

Proponujemy Ci pełne zaopatrzenie w akcesoria trenerskie i sędziowskie, a ponadto możliwość zakupu innych akcesoriów sportowych, przydatnych zarówno w szkołach, jak i przy użytku prywatnym. 

Oferujemy akcesoria do piłki nożnej, siatkówki, unihokeja, koszykówki, czy też do piłki ręcznej. Oprócz tego zapewniamy komfortową odzież sportową, w której zarówno Ty, jak i Twoi podopieczni będziecie mieli zapewnione komfortowe warunki treningowe niezależnie od pogody. Dodatkowo możesz zaopatrzyć się u nas w atrakcyjne trofea, dzięki którym będziesz skutecznie motywować zawodników do dalszej pracy.