Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 239,00 zł

Marka

Marka

Puchary

Puchary

Pokazuje 1-15 do 40 przedmiotów

Aktywne filtry

Puchary sportowe to, zaraz obok medali, jedna z najlepszych nagród i pamiątek jakie można otrzymać za wyjątkowe osiągnięcia sportowe w rywalizacji indywidualnej i drużynowej. Puchary mogą przybierać różne formy, kolory i wzory, a dzięki dodatkowej podstawie mogą zostać wygrawerowane i spersonalizowane dla zawodnika lub drużyny, informując o zdobytych osiągnięciach. Półki doświadczonych sportowców pełne są różnego rodzaju pucharów, z których każdy reprezentuje dla nich zupełnie odrębne, zawsze wyjątkowe wspomnienie. Nawet w małych, szkolnych zawodach dla dzieci warto pomyśleć o wręczeniu zwycięzcom wyjątkowego pucharu.

Puchary sportowe w sklepie internetowym – wybierz wyjątkową nagrodę

Dostępne w sklepie Powerman  Sport modele pucharów sportowych dedykowane są dla różnych dyscyplin sportowych, ale i przygotowane jako uniwersalna nagroda za całokształt osiągnięć. Posiadamy puchary tematyczne dla konkretnej dyscypliny, w tym:

  • puchary piłkarskie,
  • puchary karate,
  • puchary dla siatkarzy,
  • puchary lekkoatletyczne,
  • różnorodne modele z rzeźbionymi i wycinanymi zdobieniami tworzącymi wyjątkową całość.

Puchary sportowe w sklepie Powerman Sport dostępne są zarówno w klasycznych odcieniach koloru złotego, kompletach złoto-srebro-brąz, odcieniach srebra oraz zestawieniach z akcentami kolorystycznymi dodającymi całości nowoczesnego i profesjonalnego charakteru. Puchary sportowe mogą być nagrodą dla całej drużyny lub indywidualnych zawodników, dlatego też dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w gotowych kompletach dla zwycięzcy, drugiego i trzeciego miejsca.

Zobacz także: trofea sportowe