Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Pachołki

Pachołki

Pachołki treningowe piłkarskie

Pachołki treningowe to nieodłączny element wyposażenia w trakcie treningów piłkarskich. Ustawione na boisku umożliwiają slalom z piłką, ucząc podawania piłki podczas gry i zwinności na boisku. Pachołki z otworami, w których można zamontować tyczki i flagi są wykorzystywane często także przy innych treningach sportowych. Ważną zaletą pachołków treningowych piłkarskich są małe otwory umieszczone w narożnikach podstawy pachołka, umożliwiające lepsze przymocowanie ich do miękkiego podłoża.

Pachołki dostępne są także w formie niższych pachołków – dysków, idealnych podczas ćwiczeń treningowych piłkarskich, slalomów, wyścigów szkolnych oraz jako podstawki pod piłki rozstawione na boisku. Ich zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do klasycznego treningu biegu z piłką, co zdecydowanie należy wykorzystać do zróżnicowania treningów.

Tyczki i pachołki treningowe

W naszej ofercie znajdziesz:

  • klasyczne, stożkowe pachołki treningowe piłkarskie,
  • praktyczne pachołki z otworami umożliwiające umieszczenie w nich poprzeczek do pokonywania w biegu podczas treningu,
  • pachołki-dyski,
  • pachołki z numerami znacznikowymi
  • wyższe tyczki treningowe wykorzystywane przy treningu slalomu.

Wszystkie pachołki zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, przystosowane do mocowania na trawie i są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, w barwach widocznych z daleka na tle zielonej murawy boiska.

Pachołki treningowe sportowe mogą być wykorzystywane podczas nauki techniki gry w piłkę nożną lub podczas treningów zręcznościowych do każdej dyscypliny sportowej. Z pachołków mogą korzystać z powodzeniem młodzi adepci sportu, jak i dorośli czy profesjonalni zawodnicy przygotowujący się do gry. Dzięki dużej różnorodności rozmiarów, kształtów i kolorów pachołków treningowych przygotowanie zróżnicowanego treningu ogólnorozwojowego staje się o wiele łatwiejsze nawet dla najbardziej wymagających zawodników.