Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Materace fitness

Materace fitness

Niektóre ćwiczenia wymagają większej ostrożności, zwłaszcza od osób początkujących czy dzieci lub osób z ograniczonym zakresem ruchu i po kontuzjach. Aby zapobiec bolesnym upadkom i kontuzjom wiele osób wybiera składane materace rehabilitacyjne, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas ćwiczeń, kinezyterapii czy po prostu w domowym użytku.

Dostępne w ofercie Powerman Sport materace składane rehabilitacyjne to produkty przygotowane z myślą o komforcie klienta – materace są dwudzielne lub trójdzielne, mają różne wymiary, a po złożeniu zajmują mało miejsca: można z powodzeniem przechowywać je nawet przy ograniczonej przestrzeni. Dzięki uchwytom do przenoszenia materace są wygodne w transporcie i użytkowaniu, a dzięki złożeniu ich powierzchnia jest chroniona przed ścieraniem się podczas przechowywania.

Składane materace do rehabilitacji

Nasze materace wykonane są z pianki poliuretanowej, która jest tworzywem wytrzymałym na zbijanie czy zbrylanie się. Materiał syntetyczny na powierzchni materaca zapewnia dobre podparcie i zapobiega poślizgom. Żywe kolory zachęcą do ćwiczeń przez zabawę nawet oporne maluchy – materace składane rehabilitacyjne są wybierane przez fizjoterapeutów, nauczycieli, ale także przez rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój ruchowy swoich dzieci w domowych warunkach.