Filtruj według
Cena
Producenci
Rozmiar
Waga
kg kg
Stan
Filtruj

Rękawice bramkarskie

Rękawice bramkarskie

Rękawice dla bramkarzy

Bramkarz jest jedynym zawodnikiem na boisku, który może dotknąć piłki dłońmi - co więcej, głównie na tym polega jego rola! Dlatego rękawice bramkarskie są wyjątkowo ważnym elementem jego stroju. W naszym sklepie znajdziecie stroje bramkarskie i liczne akcesoria dla zawodników, jednak rękawice bramkarskie są tak istotne, że zgromadziliśmy je w osobnej kategorii, by ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego modelu.

Rękawice bramkarskie Reusch

Wśród popularnych marek Reusch cieszy się szczególnym uznaniem sportowców. Producent ten dostarcz rękawice sportowcom różnych dyscyplin, a z tworzenia rękawic uczynił prawdziwą sztukę. Rękawice bramkarskie Reusch spełniają szereg warunków, które są niezbędne, by bramkarz mógł skutecznie pełnić swoją rolę: zapewniają pewny chwyt, a jednocześnie pozwalają na skuteczne wybicie piłki. Dają swobodę ruchu, chronią przed wstrząsami i urazami, a także cechują się doskonałą wentylacją. 

Specjalne technologie produkcyjne pozwalają na wygodne użytkowanie w każdych warunkach. Zapraszamy do sprawdzenia różnych modeli rękawic bramkarskich marki Reusch dostępnych w naszej ofercie.